Slider
Oddział Opiekuńczo-Pielęgnacyjny przyjmuje pacjentów wymagających całodobowej opieki pielęgniarskiej i pielęgnacyjnej, za wyjątkiem osób cierpiących na choroby nowotworowe i psychiczne.

Pacjenci przebywają w salach 1,2 lub 3-osobowych z własnymi węzłami sanitarnymi. Na co dzień przez całą dobę o naszych pacjentów troszczą się doświadczone pielęgniarki i opiekunki medyczne z wieloletnią praktyką. Pełne zaangażowania, serca i uśmiechu. Nad stanem zdrowia pacjentów przez całą dobę czuwają lekarze interniści znający problematykę geriatrii. Ponadto w zależności od potrzeb zapewniamy konsultacje lekarzy specjalistów psychiatry, chirurga, neurologa i psychologa.
W ciągu dnia pacjenci korzystają z planowanych zabiegów rehabilitacyjnych prowadzony przez zespół doświadczonych fizjoterapeutów.

Na terenie budynku znajduje się sala dziennego pobytu, zaopatrzona w TV, gdzie w ciągu dnia prowadzone są zajęcia terapii zajęciowej. A co pewien czas odbywają się wieczorki okolicznościowe, przepiękne występy chóru dziecięcego pobliskiej szkoły podstawowej nr 3, występy teatrzyku dziecięcego W pogodne dni nasi pacjenci maja możliwość korzystania z tarasu i spacerów na świeżym powietrzu na terenie ogrodu

Miła i serdeczna atmosfera, profesjonalna opieka , smaczne domowe posiłki powodują , że pobyt u nas daje poczucie bezpieczeństwa, troski i ciepła.